KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15017418

nr 1501 7418

Natalia Kalentieva (1956), Rysk konstnär, Kvinna med katt på soffa. Signerad. Olja på duk, 60x78 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 november 2022
kl 18:06:05